Zagrają na Przystanku ProchOFFnia 2014: Rewizor

Rewizor to zespół acid-bluesowy założony w czerwcu 2009 roku przez grupę dawnych kumpli z czasów garażowych oraz bywalców bielskiego klubu Rock Cafe.

rewizor band

Po kilkumiesięcznym marazmie wywołanym kompletowaniem składu, szukaniem sali prób, użeraniu się z chamstwem i nieżyczliwością otoczenia zespół zaczął pracę nad pierwszym mini-albumem, który ukazał się w grudniu 2010 roku. Od początku 2011 roku intensywnie promuje ten materiał na koncertach, m.in. w Bielsku-Białej, Katowicach, Warszawie, podczas festiwalu Testosteron w katowickim Spodku oraz na Przeglądzie Zespołów Rockowych w Szydłowcu, na którym zajął drugie miejsce. Rewizor to prawda- nie owijamy w bawełnę, śpiewamy o tym co nas boli. Rewizor to energia- nie oszczędzamy ani siebie, ani sceny, na której stoimy. Rewizor to autentyzm- to nie fotomontaż, my naprawdę tacy jesteśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>